Aktuálně

DORNOVA METODA A OSTEODYNAMIKA

 

Vypisujeme nové termíny od 8. 3. 2021!

Ošetření provádí MVDr. Jana Čábelková - absolventka kurzu Dornovy metody, Osteodynamiky I a II u lektorky a zakladatelky těchto technik paní Andrey Dunové

Objednání je možné telefonicky - 734 251 500 či prostřednictvím e-mailu - jankari.vet@seznam.cz

 

 

AKTUÁLNÍ ORDINAČNÍ DOBA:

 

Pondělí - 9:00 - 11:00 a 16:00 - 19:00

Úterý - 9:00 - 11:00

Středa - 16:00 - 19:00

Čtvrtek - 9:00 - 11:00 a 16:00 - 19:00

Pátek - 9:00 - 13:00

 

Prosíme klienty, kteří nejsou objednaní, aby si naši aktuální ordinační dobu raději vždy překontrolovali, jelikož se situace nyní může měnit. Již objednané klienty samozřejmě na případnou změnu termínu upozorníme.

Děkujeme za pochopení! 

 

 

 

Proč nechat Vašeho pejska očkovat proti tetanu:

- Jedná se o velice závažné onemocnění, které v případě celotělové formy dosahuje velmi vysoké úmrtnosti.
 - I úspěšná léčba tetanu je časově a finančně velmi náročná.
- Bakterie, jejíž toxin způsobuje klinické příznaky tohoto onemocnění, je celosvětově rozšířená, běžně se vyskytuje v zažívacím traktu savců (zejm. koní a hospodářských zvířat), v půdě, apod....
- Bakterie (respektive její spory) se do organizmu dostanou kontaminací rány. Majitel si poranění nemusí ani všimnout (zejm. pokud se pes poraní v dutině ústní)
- Nakazit se může pes jakéhokoli stáří.
- Nejvíce vnímavá jsou štěňata v období výměny zubů, kde jsou vstupní branou infekce zubní alveoly. Děje se tak zejména při okusování klacků a jiných předmětů, které mohou být kontaminovány sporami této bakterie.

Po první aplikaci vakcíny a následném přeočkování (které je za 2 - 3 týdny od prvního) se každé další přeočkování provádí 1x za 2 roky. Cena za tuto vakcinaci je obdobná jako cena za vakcinaci proti základním onemocněním.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!